Je to tak jednoduché.....

Máte vážny záujem o naše služby? Prosím dajte nám vedieť o čo máte záujem, budeme vás kontaktovať a dohodneme ďalší postup.

1Vyplnte formulár. Popíšte o čo máte záujem, načrtnite čo všetko sa bude vykonávať na vašej stavbe alebo rodinnom dome.fo1

2Budeme Vás kontaktovať. Poprípadne si upresníme, čo vlastne požadujete a následne si dohodneme presný termín obhliadky.fo1

3Pri návšteve, všetko prekonzultujeme, poradíme a povieme vám čo by sa hodilo pre váš požadovaný zámer.fo1

4Všetko poriadne premeriame, aby sme vedeli presne naceniť potencionálnu realizáciu zákazky.fo1

5Následne cenovú ponuku predložíme. A vysvetlíme obsah a význam položiek.fo1

Potvrdením súhlasu a odoslaním tohto formuláru udeľujem prevádzkovateľovi Marek Talajka, 92042 Červeník, Bottova 483/29, IČO: 43701213 súhlas so spracúvaním svojich vyššie uvedených osobných údajov (meno a priezvisko, email, adresu, telefónne číslo) na účel vybavenia dopytu, a to na čas pokiaľ tento dopyt nebude vybavený. Súhlas je možné kedykoľvek u prevádzkovateľa odvolať zaslaním žiadosti na email info@finawall.sk.

Účel spracúvania osobných údajov: elektronická pošta, formulár

Pri činnosti dochádza ku spracúvaniu osobných údajov v evidencii klientov na účely zaslania odpovede na položenú otázku, dopyt, cenovú ponuku, technické špecifikácie

Právny základ spracúvania osobných údajov: súhlas dotknutej osoby

Zoznam osobných údajov: meno, priezvisko, titul, telefónne číslo, e-mailová adresa

Prehlasujem, že ako dotknutá osoba som si vedomá svojich práv v zmysle zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a nového nariadenia Európskej únie, ktoré upravuje ochranu osobných údajov (GDPR).

Prevádzkovateľ Marek Talajka, 92042 Červeník, Bottova 483/29, IČO: 43701213 prehlasuje, že bude Vaše údaje aj naďalej spracovávať a udržiavať v maximálnom bezpečí tak, aby ich správa bola v súlade s novým nariadením Európskej únie.

Máte záujem o vypracovanie
CENOVEJ PONUKY?

  1. Ak máte vážny záujem o naše služby a chcete bližšie spoznať a prekonzultovať čo by vaša zákazka mala obsahovať, prosím neváhajte a kontaktujte nás.
  2. Dohodneme si termín, kedy môžme prísť na obhliadku, kde všetko presne zmeráme, aby naša ponuka bola čo najpresnejšia.
  3. Na základe nameraných údajov a spoločnej konzultácie vypracujeme cenovú ponuku a predložíme ju žiadateľovi.

Ponuka

Tvorba webu a seo: fg Ateliér