onas

Fina Wall, služby pre vašu stavbu

Pôsobíme na trhu nepretržite od roku 2007. Sme zameraný predovšetkým na služby v stavebnom segmente. Finalizujeme a upravujeme rodinné domy, stavby, ich exteriéry alebo interiéry.

Naším poslaním a cieľom je priviesť do dokonalosti daný objekt. Záleží nám na kvalitných technologických postupoch. V dnešnom svete je na trhu široká škála materiálov, s ktorými sa dá dosiahnúť naše a klientove predstavy a finálny vzhľad na aký chce mať daný objekt vyhotovený.

Hlavnou náplňou Fina Wallu je zateplovanie rodinných domov (novostavieb alebo starších objektov). Vždy sa snažíme vyhotoviť objekt tak, aby korešpondoval s víziou zakazníka a ladil s okolím domu. Našim cieľom je vyhotoviť objekt od návrhu až po samotnú realizáciu od A po Z.

Pôsobíme v regióne a v okresoch Nitra, Trnava, Hlohovec, Piešťany.

mapa

Naše služby:

  • Zateplenie rodinných domov
  • Sadrokartónové systémy: lepenie parozábrany, montáž, tmelenie a brúsenie, zaverečné penetrovanie maľovanie a akrylovanie stien
  • Maliarske práce: maľovanie interiérov, biele aj farebné, jemné štukové omietky, dekoratívne fasádne omietky, dekoratívne omietky San MARCO, dekorácie benántsky štuk, lepenie tapiet, lepenie dekoračnych líšt a roziet
  • Obklady
  • Ostatné služby: elektrikárske práce, debnenie podhľadov s OSB dosky, takzvané podbytie podhľadu

NAŠE BENEFITY

i2

dlhoročné skúsenosti už od roku 2007

i2

viac ako 180 realizovaných rodinných domov

i2

komplexnosť služieb, a možnosť zabezpečenia ostatných služieb

i2

za svoju prácu sa nehanbíme a vieme reálne ukázať svoju prácu

r3
r4
r8
r11
r12

Referencie

Od roku 2007 sme dokončili a odovzdali viac ako 180 rodinných domov. Pozrite si výber referencii za ostatné obdobie.
r3
r4
r8
r11
r12

Máte záujem o vypracovanie
CENOVEJ PONUKY?

  1. Ak máte vážny záujem o naše služby a chcete bližšie spoznať a prekonzultovať čo by vaša zákazka mala obsahovať, prosím neváhajte a kontaktujte nás.
  2. Dohodneme si termín, kedy môžme prísť na obhliadku, kde všetko presne zmeráme, aby naša ponuka bola čo najpresnejšia.
  3. Na základe nameraných údajov a spoločnej konzultácie vypracujeme cenovú ponuku a predložíme ju žiadateľovi.

Ponuka

Tvorba webu a seo: fg Ateliér